Modüller

Modüller

Alarm Merkezlerinin Hizmet Kalitesinin Arttırılması İçin, MyAlarmsis Ek Modülleri Tüm İhtiyaçlarınıza Cevap Vermek için Geliştirilmiştir. IVR Modülü ile Sanal Opetörleriniz İş Başında. Voip Üzerinden Otomatik Arama ile %70 a Varan Ekonomik Görüşmeler Yapabilir, Kayıt Cihazı Almanıza Gerek Kalmadan Otomatik Ses Kaydı Yapabilirsiniz. Sms ve Eposta Modülü İle Müşterilerinize Alarmları, Raporları ve Daha Birçok Şeyi Sms ve Email Atabilirsiniz.

MyIVR Modülü

MyIVR Modülü

MyIVR uygulamamız ile istenilen alarmlarda abonelerinizi otomatik olarak voip üzerinden arayın ve bilgilendirin.

Mobil Uygulamalar

Mobil Uygulamalar

iOS ve Android için özel yazılımlarımız ile abonelerinize farklı olduğunuzu hissettirin.

Araç ve Kişi Takip Entegrasyonu

Araç ve Kişi Takip

MyGps Araç ve Kişi Takip yazılımımız sayesinde abonelerinizi ve araçlarını güvende tutun.

7/24 Teknik Destek

7/24 Teknik Destek

Bakım anlaşması olan müşterilerimize 7/24 destek ve ücretsiz güncelleme imkanı.

Web Modülü

Web Modülü

Web modülümüz ile aboneleriniz ve bayileriniz herhangi bir tarayıcı ile sisteminize giriş yaparak sinyal takibi yapabilirler.

Sms Modülü

Sms Modülü

Gelen alarmlar istenirse aboneye otomatik olarak SMS atılabilir. Seçilen alarm tiplerine göre alarm düştüğü an tanımlı haber verilecek yetkililerin telefonlarına bu alarm SMS olarak gönderilebilir.

Harita Modülü

Harita Modülü

Abonelerinizin adreslerini google haritası üzerinden görebilir ve alarm durumunda tek tıkla haritaya bağlanıp yetersiz adreslerde güvenlik güçlerini doğru adrese yönlendirebilirsiniz.

E-posta Modülü

E-posta Modülü

Gelen alarmlar istenirse aboneye otomatik olarak mail atılabilir. Seçilen alarm tiplerine göre alarm düştüğü an tanımlı mail adreslerine bu alarm mail olarak gönderilebilir.

Voip Arama

Voip Arama

VOIP üzerinden yapılan aramalar diğer operatörlere göre %70'e varan fiyat avantajı sağlar ve otomatik olarak ses kaydı yapar.

Kamera Modülü

Kamera Modülü

Uyumlu DVR ve PC Kartları ve IP Kameralar bölgelere entegre ederek, alarm anında tanımlı bölge kamerasına bağlanabilirsiniz.

Grafik Raporlama

Grafik Raporlama

Gelişmiş grafik modülümüz sayesinde istenilen istatistikleri anında görsel olarak alabilir ve raporlayabilirsiniz.

Cari Bakiye Takibi

Cari Bakiye Takibi

Abonelerin ve teknik servis firmalarının cari bakiyeleri (alacak/borç hesapları) program üzerinden takip edilebilir. Abonelik bitimlerinde otomatik olarak aboneye cari bakiyesi sms yada e-posta olarak gönderilebilir.